BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

CALVIN KLEIN CK5463 001

130.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCalvin Klein
KornizaE Zezë
Kodi I ProdhimitCK5463 001
Gjatësia e xhamit42 mm
Gjerësia e xhamit54mm
Ura e Syzeve17 mm
Gjatesia e Shtagave145 mm
Gjatësia e Pergjithshme138 mm
GjiniaPer Te Dy Gjinite
Materiali i KornizesMetal i Zi

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.