BREITLING SUPEROCEAN HERITAGE B20 AUTOMATIC 44 UB2030121B1A1

6,490.00

Çelik i pastër dhe ari 18k. E zezë

Duke e ruajtur esencën që nga viti 1957 ky model vjen me fytyrë ngjyrë zezë dhe rrip prej qeliku të rrjetëzuar.

Brendi BREITLING
Ngjyra E zezë
Diametri i kornizës 44 mm
Fuqi rezervë 70 orë
Lloji i mekanizmit BREITLING B20 – Automatik
Xhami Safir
Materiali i kornizës Ari dhe Çelik
Materiali i rripit Çelik i rrjetëzuar
Gjinia Meshkuj

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com