breitling-logo

BREITLING CHRONOMAT 32 U77310101A1U1

7,040.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiBREITLING
Garancioni2 vite
Diametri i kornizës32mm
GjiniaFemra
Lloji i mekanizmitAutomatike
Materiali i kornizësAri dhe Çelik
Materiali i rripitAri dhe Çelik
Rezistenca e ujit10 ATM

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Gjinia

Femra

Koleksioni

Chronomat

Mund të ju pëlqejnë edhe..