BREITLING SUPEROCEAN HERITAGE B20 AUTOMATIC 44 UB2030121B1A1

6,490.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Çelik i pastër dhe ari 18k. E zezë

Duke e ruajtur esencën që nga viti 1957 ky model vjen me fytyrë ngjyrë zezë dhe rrip prej qeliku të rrjetëzuar.
BrendiBREITLING
NgjyraE zezë
Diametri i kornizës44 mm
Fuqi rezervë70 orë
Lloji i mekanizmitBREITLING B20 – Automatik
XhamiSafir
Materiali i kornizësAri dhe Çelik
Materiali i rripitÇelik i rrjetëzuar
GjiniaMeshkuj

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Gjinia

Meshkuj

Koleksioni

Superocean

Mund të ju pëlqejnë edhe..