BREITLING NAVITIMER AUTOMATIC 38 U17325211G1U1

8,570.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Refined and elegant, the Navitimer Automatic 38 combines the historic appeal of a true icon with the sophistication of a contemporary timepiece. Available in a variety of materials including stainless steel and 18k red gold, the 38 mm case features a beaded bezel and a range of elegant black, blue or silver dials. Offered either with a matching bracelet, or a black, blue or gold alligator strap that fits both a stainless-steel pin or folding buckle, the Navitimer Automatic 38 is powered by the Breitling Caliber 17, a COSC-certified chronometer.

BrendiBREITLING
NgjyraHiri/Rose/Ari
Diametri i kornizës38mm
Fuqi rezervë48 orë
Lloji i mekanizmitBREITLING 17- Automatik
XhamiSafir
Materiali i kornizësÇelik dhe Ari 18k
Materiali i rripitLëkurë
GjiniaFemra

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Refined and elegant, the Navitimer Automatic 38 combines the historic appeal of a true icon with the sophistication of a contemporary timepiece. Available in a variety of materials including stainless steel and 18k red gold, the 38 mm case features a beaded bezel and a range of elegant black, blue or silver dials. Offered either with a matching bracelet, or a black, blue or gold alligator strap that fits both a stainless-steel pin or folding buckle, the Navitimer Automatic 38 is powered by the Breitling Caliber 17, a COSC-certified chronometer.

Gjinia

Femra

Koleksioni

Navitimer

Mund të ju pëlqejnë edhe..