breitling-logo

BREITLING BENTLEY BRITISH RACING B01 AB0118A11L1X1

8,580.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiBREITLING
Ngjyra E Gjelbërt
Diametri i kornizës42 mm
Fuqi rezervë72 orë
Lloji i mekanizmitBREITLING 01 – Automatik
XhamiSafir
Materiali i kornizësAri dhe Çelik
Materiali i rripitLëkurë
GjiniaMeshkuj

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..