BREITLING SUPEROCEAN HERITAGE B20 AUTOMATIC 46 AB2020161C1A1

5,170.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Duke e ruajtur esencën që nga viti 1957 ky model vjen me fytyrë ngjyrë të kaltër dhe rrip prej qeliku të rrjetëzuar.
BrendiBREITLING
NgjyraE Kaltër
Diametri i kornizës46 mm
Fuqi rezervë70 orë
Lloji i mekanizmitBREITLING B20 – Automatik
XhamiSafir
Materiali i kornizësÇelik
Materiali i rripitÇelik i rrjetëzuar
GjiniaMeshkuj

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Gjinia

Meshkuj

Koleksioni

Superocean

Mund të ju pëlqejnë edhe..