BREITLING NAVITIMER B01 CHRONOGRAPH 46 AB0127211B1X1

8,190.00

Brendi BREITLING
Ngjyra E zezë/bardhë
Diametri i kornizës 46 mm
Fuqi rezervë 70 orë
Lloji i mekanizmit BREITLING 01- Automatik
Xhami Safir
Materiali i kornizës Ari dhe Çelik
Materiali i rripit Lëkurë
Gjinia Meshkuj

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com