BREITLING BENTLEY BRITISH RACING B01 AB0118A11L1X1

8,580.00

Brendi BREITLING
Ngjyra  E Gjelbërt
Diametri i kornizës 42 mm
Fuqi rezervë 72 orë
Lloji i mekanizmit BREITLING 01 – Automatik
Xhami Safir
Materiali i kornizës Ari dhe Çelik
Materiali i rripit Lëkurë
Gjinia Meshkuj

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com