BREITLING AVENGER AUTOMATIC GMT 45 A32395101C1A1

4,670.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

I guximshëm, jashtëzakonisht i fortë dhe rezistent ndaj goditjeve, Avenger Automatic GMT 45 përmban një shtesë të kuqe që tregon një zonë të dytë kohore.

BrendiBREITLING
NgjyraE kaltër
Diametri i kornizës45 mm
Fuqi rezervë42 orë
Lloji i mekanizmitBREITLING 32 – Automatik
XhamiSafir
Materiali i kornizësÇelik
Materiali i rripitÇelik
GjiniaMeshkuj

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

I guximshëm, jashtëzakonisht i fortë dhe rezistent ndaj goditjeve, Avenger Automatic GMT 45 përmban një shtesë të kuqe që tregon një zonë të dytë kohore.

Gjinia

Meshkuj

Koleksioni

Avenger

Mund të ju pëlqejnë edhe..