Zbritje!

ARMANI EXCHANGE SET AX7107

169.00 118.30

 

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit E Kalter
Materiali i rripit Silikon
Ngjyra e rrethit E Kalter
Diametri 44 mm
Gjerësia e rripit 22 mm
Resitenca ndaj ujit 3 bar
Xhami Mineral
Kronograf Po
Data Po

 

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

 

 

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%