Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX5651

239.00 167.30

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjerësia 38 mm
Gjatësia 12 mm
Gjinia Femra
Materiali Çelik
Rripi Çelik
Ngjyra e rripit E artë
Rezistenca e ujit 50 metra

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%