BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

ARMANI EXCHANGE AX5551

179.00 125.30

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiArmani Exchange
Garancioni2 vite
GjiniaFemra
LevizjetKuarc
Ngjyra e rripitArgjend
Materiali i rripitCelik i Pandryshkur
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethitArgjend
Dimensioni36 mm
Gjeresia e rripit18 mm
Rezistenca e ujit50 m
XhamiMineral
Armani Exchange AX5551 është një orë për Zonjat.Materiali i ores është i bërë nga Celiku i Pandryshkur, përmbanë kronograf si dhe lëvizjet e saja janë analoge.Ne e dërgojmë këtë orë me kutinë origjinale te sajë, si dhe garancionin nga prodhuesi.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..