Sale!

ARMANI EXCHANGE AX5535

149.00 104.30

Armani Exchange AX5535 është një orë e bukur dhe tërheqëse për Zonja.

Materiali i lëndës është celik i pandryshkur me një rreth të argjend që jep një dukje unike te sajën.

Rezistenca ndaj ujit është 100 metra ,gjë që do të ju mbrojë orën dhe lejon që ajo të zhytet në ujë për përdorim të përditshëm, duke përfshirë edhe notin, por jo në sportet ujore që kanë ndikim të lartë.

Ne e dergojmë atë me një kuti origjinale dhe garancion nga prodhuesi

1 in stock

SKU: AX5535 Categories: , , Tag:

Description

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjinia Femra
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit Argjend
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Argjend
Dimensioni 36 mm
Gjeresia e rripit 14 mm
Rezistenca e ujit 50 m
Xhami Mineral