Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX5249

209.00 146.30

Armani Exchange AX5249 është një orë shumë e bukur dhe tërheqëse për Zonjat.

Materiali i saj është Celik i Pandryshkur, dhe mbrendësia e sajë është Silver.

Sa i përket rezistencës ndaj ujit, ora ka një rezistencë deri ne 50 metra.

Kjo do të thotë se mund të përdoret për not , por nuk rekomandohet për sportet e ujit  me ndikim të lartë.

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

1 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Femra
Analoge/Digjitale Analoge
Thellësia 10mm
Diametri 36mm
Ngjyra e mbrendesise Silver
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rripit Ari dhe Silver
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%