Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX5216

209.00 146.30

Armani Exchange AX5216 është një orë e bukur për Zonjat.

Materiali i lëndës është i  bërë nga PVD Gold Plated, si dhe lëvizjet e saja janë analoge.

Ne e dërgojmë këtë orë me kutinë origjinale te sajë, si dhe garancionin nga prodhuesi.

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjinia Femra
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit Ari
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Ari
Dimensioni 36 mm
Gjeresia e rripit 18 mm
Rezistenca e ujit 50 m
Xhami Mineral
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%