ax_gn_lg_RGB_black_72dpi

ARMANI EXCHANGE AX5216

209.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiArmani Exchange
Garancioni2 vite
GjiniaFemra
LevizjetKuarc
Ngjyra e rripitAri
Materiali i rripitCelik i Pandryshkur
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethitAri
Dimensioni36 mm
Gjeresia e rripit18 mm
Rezistenca e ujit50 m
XhamiMineral
Armani Exchange AX5216 është një orë e bukur për Zonjat.Materiali i lëndës është i  bërë nga PVD Gold Plated, si dhe lëvizjet e saja janë analoge.Ne e dërgojmë këtë orë me kutinë origjinale te sajë, si dhe garancionin nga prodhuesi.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

BrendiArmani Exchange
Garancioni2 vite
GjiniaFemra
LevizjetKuarc
Ngjyra e rripitAri
Materiali i rripitCelik i Pandryshkur
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethitAri
Dimensioni36 mm
Gjeresia e rripit18 mm
Rezistenca e ujit50 m
XhamiMineral
Gjinia

Femra

Mund të ju pëlqejnë edhe..