Sale!

ARMANI EXCHANGE AX4347

179.00 125.30

Armani Exchange AX4347 është një orë e mahnitshme për Zonjat.

Materiali i saj është PVD Rose Plating, dhe mbrendësia e sajë është Rose.

Sa i përket rezistencës ndaj ujit, ora ka një rezistencë deri ne 50 metra.

Kjo do të thotë se mund të përdoret për not, por nuk rekomandohet për sportet e ujit me ndikim të lartë.

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Femra
Analoge/Digjitale Analoge
Thellësia 9mm
Diametri 36mm
Ngjyra e mbrendesise Rose
Materiali i rripit PVD Rose Plating
Ngjyra e rripit Rose
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali PVD Rose Plating
Garancion 2 vite