Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX4331

219.00 153.30

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjinia Femra
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit Argjend dhe Rose Gold
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Rose Gold
Dimensioni 36 mm
Gjeresia e rripit 18 mm
Rezistenca e ujit 50 m
Xhami Mineral
Pesha 0.1 kg
Data Po
Kronograf Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%