ARMANI EXCHANGE AX4331

219.00 175.20

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiArmani Exchange
Garancioni2 vite
GjiniaFemra
LevizjetKuarc
Ngjyra e rripitArgjend dhe Rose Gold
Materiali i rripitCelik i Pandryshkur
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethitRose Gold
Dimensioni36 mm
Gjeresia e rripit18 mm
Rezistenca e ujit50 m
XhamiMineral
Pesha0.1 kg
DataPo
KronografPo

Kosto e Transportit: Të gjitha porositë mbrenda Kosovës janë FALAS pa marrë parasysh vlerën e produktit apo madhësinë e dërgesës.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Mund të ju pëlqejnë edhe..