Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX4326

219.00 153.30

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjinia Femra
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit Rose Gold
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Rose Gold
Dimensioni 36 mm
Gjeresia e rripit 16 mm
Rezistenca e ujit 50 m
Xhami Mineral
Data Po
Kronograf Po
Pesha 0.1 kg
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%