Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX4321

209.00 146.30

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjinia Femra
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit Ari
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Ari
Dimensioni 36 mm
Gjeresia e rripit 18 mm
Rezistenca e ujit 50 m
Xhami Mineral
Pesha 0.1 kg
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%