Sale!

ARMANI EXCHANGE AX2708

129.00 90.30

Armani Exchange  AX2708 është një orë me një pamje praktikte dhe unike për Meshkuj.

Materiali i sajë është bërë nga Celiku i pandryshkur me një mbrendësi të zezë , që jep një pamje unike.

Ne e dërgojmë orën me kutin origjinale te saj,  dhe garancionin nga prodhuesi

1 in stock

SKU: AX2708 Categories: , , Tag:

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analog/Digjital Analog
Diametri 42mm
Ngjyra e mbrendesise E Zezë
Materiali i rripit Lekurë
Ngjyra e rripit E Kaft
Levizjet Kuarc
Materiali Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite