Sale!

ARMANI EXCHANGE AX2707

179.00 125.30

Armani Exchange AX2707 është një orë mbresëlënëse per Meshkuj.

Materiali i lëndës është Celiku i Pandryshkur,ndërsa mbrendësia e saj është e artë ,gjë që i jep orës një pamje të veqantë.

Ne e dërgojmë atë me një kuti origjinale dhe garancion nga prodhuesi.

1 in stock

SKU: AX2707 Categories: , , Tag:

Description

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit Ari
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Ari
Dimensioni 42 mm
Gjeresia e rripit 20 mm
Rezistenca e ujit 50 m
Xhami Mineral