Sale!

ARMANI EXCHANGE AX2706

149.00 104.30

Armani Exchange AX2706 është nje orë praktike dhe impresive për Meshkuj.

Materiali I sajë është nga Celiku I Pandryshkur, dhe levizjet jane Analoge.

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analoge/Digjitale Analoge
Thellësia 8mm
Diametri 42mm
Ngjyra e mbrendesise E Zezë
Materiali i rripit Lekurë
Ngjyra e rripit E Kaft
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite