Sale!

ARMANI EXCHANGE AX2704

129.00 90.30

 

Armani Exchange AX2704 është një orë praktike dhe impresive për Meshkuj.

Materiali i sajë është nga Celiku I Pandryshkur, dhe lëvizjet janë Analoge.

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analoge/Digjitale Analoge
Thellësia 8mm
Diametri 42mm
Ngjyra e mbrendesise E Kaltert
Materiali i rripit Lekurë
Ngjyra e rripit E Kaft
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite