ARMANI EXCHANGE AX2702

179.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiArmani Exchange
GjiniaMeshkuj
Analoge/DigjitaleAnaloge
Thellësia8mm
Diametri42mm
Ngjyra e mbrendesiseE Kaltert
Materiali i rripitLekurë
Ngjyra e rripitE Kaltert
LevizjetKuarc
Rezistenca ndaj ujit50m
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Garancion2 vite
Armani Exchange AX2702 është një orë praktike dhe impresive për Meshkuj.Materiali I sajë është nga Celiku I Pandryshkur, dhe levizjet jane Analoge.Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

BrendiArmani Exchange
GjiniaMeshkuj
Analoge/DigjitaleAnaloge
Thellësia8mm
Diametri42mm
Ngjyra e mbrendesiseE Kaltert
Materiali i rripitLekurë
Ngjyra e rripitE Kaltert
LevizjetKuarc
Rezistenca ndaj ujit50m
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Garancion2 vite
Gjinia

Meshkuj

Mund të ju pëlqejnë edhe..