Sale!

ARMANI EXCHANGE AX2620

199.00 139.30

Armani Exchange AX2620 eshte nje ore per meshkuj,  ndertuar nga Ceramika e Zezë .

Ora  dergohet me kutin origjinale te saj si dhe me garancion nga prodhuesi.

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analog/Digjital Analog
Diametri 44mm
Thellesia 12mm
Gjeresia 22mm
Ngjyra E Zezë
Levizjet Kuarc
Materiali Ceramik e zezë
Rezistenca ndaj ujit 100m
Garancion 2 vite