ARMANI EXCHANGE AX2619

199.00

Armani Exchange AX2619 është një orë praktike dhe impresive për Meshkuj.

Materiali i sajë është PVD Gold Plated, dhe lëvizjet janë Analoge.

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

1 in stock

Categories: ,

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analoge/Digjitale Analoge
Thellësia 12mm
Diametri 42mm
Ngjyra e mbrendesise E Zezë
Materiali i rripit PVD Gold Plated
Ngjyra e rripit Ari
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i rrethit PVD Gold Plated
Garancion 2 vite