ARMANI EXCHANGE AX2618

179.00

Armani Exchange AX2618  është një orë praktike për Meshkuj.

Materiali I sajë është Celik i Pandryshkur, dhe lëvizjet janë Analoge.

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

1 in stock

Categories: ,

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analoge/Digjitale Analoge
Thellësia 12mm
Diametri 44mm
Ngjyra e mbrendesise E Zezë
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rripit Silver
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite