ARMANI EXCHANGE AX2616

209.00

Armani Exchange AX2616 është një orë e bukur dhe  praktike për Meshkujt.

Materiali i saj është nga Celiku i Pandryshkur, i cili qëndron për një cilësi të lartë,ndërsa mbrendësia e saj  e Gjelbër t i jep ores një pamje unike dhe të veqantë.

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

1 in stock

Categories: , Tag:

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analoge/Digjitale Analoge
Thellësia 12mm
Diametri 44mm
Ngjyra e mbrendesise E Gjelbërt
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rripit Silver
Kronograf Po
Data Po
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite