Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX2607

219.00 153.30

 

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Diametri 44mm
Rripi Celik i Pandryshkur
Ngjyra e Rripit E Kaltërt
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 100m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Kaltërt
Kronograf dhe Datë Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%