Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX2602

239.00 167.30

Armani Exchange AX2602 është një orë e bukur dhe atraktive për Meshkuj

Ora është e bër nga PVD Gold Plated dhe ngjyra e mbrendësisë së saj është Ari.

Karakteristikat e orës përfshijnë (ndër të tjera) një funksion kronograf dhe datë.

Në lidhje me rezistencën ndaj ujit, ora ka një rezistencë prej 100 metrash.

Kjo e bën atë të përshtatshme për not, por jo për sporte të ujit.

Ora dergohet me kutin origjinale te saj si dhe me garancion nga prodhuesi.

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analog/Digjital Analog
Diametri 42mm
Thellesia 11mm
Kronograf Po
Date Po
Ngjyra Ari
Levizjet Kuarc
Materiali PVD Gold Plated
Rezistenca ndaj ujit 100m
Garancion 2 vite
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%