Sale!

ARMANI EXCHANGE AX2601

239.00 167.30

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analog/Digjital Analog
Thellesia 12mm
Gjeresia 42mm
Kronograf Po
Data Po
Ngjyra E Zezë
Levizjet Kuarc
Materiali Ceramik e zezë
Rezistenca ndaj ujit 100m
Garancion 2 vite

 

1 in stock

SKU: AX2601 Categories: , , Tag:

Description

Armani Exchange AX2601 është një orë për meshkuj,  ndërtuar nga Ceramika e Zezë .

Karakteristikat e orës përfshijnë (ndër të tjera ) një funksion kronograf dhe datë.

Në lidhje me rezistencën ndaj ujit, ora ka një rezistencë prej 100 metrave.

Kjo e bën atë të përshtatshme për not, por jo për sporte të ujit.

Ora dërgohet me kutin origjinale te saj si dhe me garancion nga prodhuesi.