Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX2172

179.00 125.30

Armani Exchange AX2172 është e bërë nga PVD Rose Plated dhe ngjyra e mbrendësisë së saj është Bl, ndërsa e rripit kafe.

Karakteristikat e orës përfshijnë (ndër të tjera) një funksion datë.

Në lidhje me rezistencencën ndaj ujit, ora ka një rezistencë prej 50 metrash.

Kjo e bënë atë të përshtashme për not dhe peshkim ,por jo për sportet e ujit me ndikim të lartë.

Ora dërgohet me kutin origjinale te saj si dhe me garancion nga prodhuesi.

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analog/Digjital Analog
Diametri 46mm
Thellesia 12mm
Date Po
Ngjyra e mbrendesise E Kalter
Ngjyra e rripit E Kaft
Levizjet Kuarc
Materiali PVD Rose Plated
Rezistenca ndaj ujit 50m
Garancion 2 vite
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%