Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX2164

239.00 167.30

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Diametri 46mm
Rripi Celik I Pandryshkur
Ngjyra e Rripit E Zezë
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Zeze
Kronograf Po

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%