ARMANI EXCHANGE AX2101

149.00

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Analog/Digjital Analog
Diametri 47mm
Thellesia 12mm
Data Po
Ngjyra e mbrendesise E Zezë
Materiali i rripit Lekurë
Ngjyra e rripit E Zezë
Levizjet Kuarc
Materiali Celik i Pandryshkur
Rezistenca ndaj ujit 50m
Garancion 2 vite

1 in stock

Categories: , , Tag:

Description

Armani Exchange AX2101 orë per meshkuj është bërë nga Celiku i pandryshkur në pjesen e rrethit, ndërsa rripi i saj është i bërë nga lëkura e zezë me një kualitet/cilësi të shkëlqyer.

Ky dizajn ka formë të rrumbullakët , me mbrendësi të zezë, ku shënuesit e orës janë me ngjyrë argjendi , ka një marke terheqëse si dhe shfaqë/tregon edhe datën.

Në lidhje me rezistencencën ndaj ujit, ora ka një rezistencë prej 50 metrash.

Kjo e bënë atë të përshatshme për not dhe peshkim ,por jo për sportet e ujit me ndikim te lartë.

Ora dërgohet me kutin origjinale të saj, si dhe me garancion nga prodhuesi.