Zbritje!

ARMANI EXCHANGE AX1831

249.00 174.30

 

Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Diametri 46mm
Rripi Metal
Ngjyra e Rripit Silver dhe Zi
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 10 atm
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Zeze
Kronograf dhe Datë Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%