ARMANI EXCHANGE AX1814

279.00 223.20

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

 
Brendi Armani Exchange
Gjinia Meshkuj
Diametri 46mm
Rripi Metal
Ngjyra e Rripit Ari dhe ngjyre e zeze
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 100m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Zeze

Kosto e Transportit: Të gjitha porositë mbrenda Kosovës janë FALAS pa marrë parasysh vlerën e produktit apo madhësinë e dërgesës.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Mund të ju pëlqejnë edhe..