ARMANI EXCHANGE AX1441

129.00

1 in stock

Categories: ,

Description

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit E Zezë dhe Hiri
Materiali i rripit Silikon
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit E Zezë dhe Hiri
Diametri 46 mm
Gjerësia  e rripit 22 mm
Rezistenca e ujit 10 ATM
Xhami Mineral