Sale!

EMPORIO ARMANI AR11092

369.00 258.30

Brendi Armani Exchange
Garancioni 2 vite
Gjinia Femra
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit Argjend dhe Rose Gold
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Argjend
Dimensioni 32 mm
Gjeresia e rripit 14 mm
Rezistenca e ujit 50 m
Xhami Mineral

1 in stock

SKU: AR11092 Categories: , , Tag: