fbpx

iAs Group

Ekziston që nga viti 1971

iAs Group është themeluar në vitin 1971. Përvoja 48 vjeçare na ka mundësuar që të bëhemi lider të tregut me produktet dhe shërbimet më të mira të elegancës dhe kohës, ndërsa sot ne jemi shëndrruar nga një biznes me traditë familjare në një ndërmarrje e cila sjell ekskluzivisht në treg mbi 65 brendet më të njohura botërore për orë, syze dhe aksesorë.
Rrëfimi ynë është po aq unik dhe origjinal, sikur të gjitha produktet tona botërore. Për 48 vite me radhë, iAs zbukuron sytë dhe duart e mijëra klientëve të çmuar. Sepse është puna jonë t’ju mbajmë juve të bukur, elegant, të saktë dhe në kohë.
iAs Group gjithashtu është distributor i vetëm ekskluzivë për Kosovë për këto brende:
ORË : Fossil, Skagen , Armani Exchange, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Michael Kors, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Casio, G-Shock, Edifice, Protrek , Festina , Jaguar , Lotus, Calypso, Candino, Police, Cerruti , Swiss Military, Hanova , Tissot , Calvin Klein, Frederique Constant, Eterna, D1 Milano.
SYZE : Swarovski, Atelier Swarovski, Diesel, Dsquared2, Ermenegildo Zegna , Guess, Just Cavalli , Mont Blank, Roberto Cavalli, Tom Ford, Timberland, Calvin Klein, Chloe, Lacoste, Lio Jo, MCM, Selvatore Ferregamo, Nike, Nautica, G-Star, Karl Lagerfeld, Hugo Boss, Boss Orange, Tommy Hilfiger, Carrera, Fendi,Fossil, Porsche Design, Cazal, Jimmy Choo, Marc Jacobs, Max Mara.
AKSESORË : Calvin Klein, Diesel, Fossil, Skagen , Tommy Hilfiger, Lotus Style, Police, Emporio Armani.

DYQANET TONA

Lokacioni: Royal Mall, Rruga B, 10000 Prishtinë

Tel: 049 937 935

Lokacioni: Albi Mall, Veternik, 10000 Prishtinë

Tel: 049 811 900

Lokacioni: Grand Store, Kati 0, 10000 Prishtinë

Tel: 049 738 480

Lokacioni: Rr. “Garibaldi” (Përballë Grand-it), 10000 Prishtinë

Tel: 049 738 478

Lokacioni: Rr.”Bulevardi i Pavarësisë” Nr. 15, 60000 Gjilan

Tel: 049 738 479 & 045 587 587

Lokacioni: Albanica Mall Rr.”Marie Shllaku”, 60000 Gjilan

Tel: 049 628 081

Lokacioni: Rr.”Skënderbeu”, 60000 Gjilan

Tel: 049 937 936

Lokacioni: Abi Çarshia, 20000 Prizren.

Tel: 049 469 244

Lokacioni: Galeria Shopping Mall, Prizren
Tel: 049 868 631

Lokacioni: Viva Fresh Store, 70000 Ferizaj

Tel: 049 738 481

Lokacioni: Lux MALL, 40000 Mitrovice.

Tel: 049 664 158