CASIO BGS-100-9AER

140.00

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 45 mm
Brendësia E gjelbërt e qelët
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal dhe plastikë
Rripi Rrip I gomës
Ngjyra e rripit E gjelbërt e qelët
Rezistente ndaj ujit 100 metra
Datë Po
Ditë Po
Alarm 5 alarme
Bateria 2 vite nje bateri
Xhami Mineral
Numrues I hapave te ecur Po

1 in stock

Categories: , ,