CASIO BGA-185-7AER

130.00

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Gjerësia 44 mm
Gjatësia 15 mm
Gjinia Femra
Materiali Plastikë dhe gomë
Rripi Rrip I gomës
Rezistenca e ujit 100 metra
Ngjyra e rripit E bardhë
Data Po
Alarm Po
Ditë Po
Kronograf Po

1 in stock

Categories: , ,